MW115RA1200N09 adapter Pack for RESMED S10 - MW115RA1200N09
Product Information
Product Details
SKU: AP#RES00760W
Brand: For Resmen
Model:MW115RA1200N09
Category:laptop adapter
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input Voltage: 100 ~ 240V
Output Voltage: 12V(60W)
Output Currect: 5A
Connector: 7.4*5.0mm