DPS-220AB-6A power supply Pack for HP Power Supply s5-1321cx D10-220P PSU 220W - DPS-220AB-6A
- portable-adapter.com sells high quality DPS-220AB-6A PC power supply at discounted prices!For HP Power Supply s5-1321cx D10-220P PSU 220W...
Product Information
Product Details
SKU: SP#HP009220W
Brand: For Hp
Model:633195-001 PS-6221-7 PCA222
Category:Server Power Supplies
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input Voltage: 100 ~ 240V
Output Voltage: (220W)