Product Information
Product Details
SKU: APOTH#SN002
Brand: For Sony
Model:ACDP-240E01
Category:laptop adapter
Input Frequency: 50 ~ 60Hz
Input Voltage: 100 ~ 240V
Output Voltage: 24V 9.4A 240W